Tuna me e lumtur si kurre me pare .

Written by on 14/05/2018

Tuna duket se po i shijon momentet e të qenurit nënë. Ajo ka vendosur që të kalojë kohë me familjen e saj. 

Por duket se është gëzuar tejmase me të voglin e saj. Patris duket se ka bërë hapat e parë. Pavarësisht angazhimeve të shumta që ka tani që do t’i rikthehet skenës, këngëtarja shqiptare e gjen kohën për vogëlushin e saj Tian dhe i qëndron gjithmonë pranë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist