Portali boshnjak flet per suksesin e Anxhelina Hadergjonaj .

Written by on 14/05/2018

Anxhelina Hadërgjonaj është njëra nga vajzat e këngëtares Arberie Hadërgjonaj. Duke e trashëguar bukurinë nga nëna e saj. 

Për të madje ka shkruar edhe portali boshnjak klix.ba, ku ka folur për fillimet e para të saj, është përmendur se është vajza e Albërije Hadërgjonajt dhe nga ta po cilësohet si një yll ndërkombëtar.

Anxhelina Hadergjonaj është një këngëtare e re dhe fotomodele me origjinë nga Kosova ”– shkruan portali boshnjak, klix.ba.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist