Dua Lipa ka nje arsye per te festuar sot .

Written by on 14/05/2018

Sot është një ditë mëse e gëzueshme për këngëtaren me origjinë shqiptare e njohur në mbarë botën për hitet e saj.

Sot motra e saj Rina feston ditëlindjen dhe Dua ka vendosur ta urojë më një status publik.

“Më e lezetshmja nga të gjitha. Gëzuar ditëlindjen motër. Të dua në pafundësi. Jam me fat, shumë me fat që të kam ty Rina Lipa”, shkruan Dua në postimin e saj në Insta.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist