Stuhi shiu perfshijne Europen Perendimore!

Written by on 01/05/2018

Stuhi shiu perfshijne Europen Perendimore

Evropa perendimore eshte perfshire nga stuhi te fuqishme duke shkaktuar permbytje te rrugeve dhe bodrumeve ne shume qytete. Nje stuhi me shi depertoi neper pjese te Gjermanise Perendimore nderkohe qe rajoni i Aachen pasi goditjen me te rende. Franca, Belgjika dhe Luksemburgu u preken gjithashtu nga shiu dhe breshri i rende. Ditet e fundit, Evropa Perendimore eshte perfshire nga nje mot i papritur i ngrohte qe ne shume rajone ka sjelle edhe rrebeshe te fuqishem shiu.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist