Shtohet fluksi ne pikat kufitare, emigrantet kthehen per festa!

Written by on 22/12/2018

Shtohet fluksi ne pikat kufitare, emigrantet kthehen per festa!

Afrimi i festave te fund vitit ka rritur dhe fluksin ne pikat kufitare ne ne vendin tone. Ne piken kufitare te Kapshtices jane regjistruar hyrje te shumat te qytetareve, duke krijuar dhe radhe. Policia kufitare po punon me 4 sportele ne hyrje dhe 3 ne dalje. Gjate 24-oreve te fundit eshte regjistruar nje fluks hyrjesh 5 119 qytetare shqiptare edhe te huaj, teksa mesohet se jane ne total prej 2294 shtetas shqiptare dhe te huaj ne dalje.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist