Prezantohen telefonat e gjeneratës së re. Me 5 kamera dhe mbajnë 1 javë bateri – FOTO

Written by on 04/03/2019

Panairi vjetor në Barcelonë i telefonisë së lëvizshme ka zbuluar edhe zhvillimet më të fundit të teknologjisë, e cila do të përmirësojë ndjeshëm cilësinë për përdoruesit.

E në këtë panair shfaqen të gjitha, nga telefonat “e zgjuar” që palosen dhe kamerat ultra të sofistikuara tek telefonat që prioritet kanë jetëgjatësinë e baterisë.
 
Top Channel

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist