Perdorimet e shumellojshme te kafese!

Written by on 18/05/2018

Miliona njerez ne te gjithe boten preferojne me shume kafen se çdo pije tjeter. Por, perveçse eshte nje pije shume popullore, ajo ka edhe shume perdorime te tjera jashte kuzhine. Kafeja mund te perdoret si maske per floket, per te larguar ereat e pakendshme nga frigoriferi, si trajtues kunder celulitit dhe si element maske per fytyren.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist