Panairi Nderkombetar i Turizmit ne Rimini kete vit me moton #thinkfuture

Written by on 11/10/2018

 

Ka nisur ne Rimini te Italise nje prej eventeve me te rendesishme turistike te rajonit te mesdheut sa i perket sektorit B2B , TTG Incontri. Me pjesmarrjen e qindra kompanive dhe bizneseve turistike nga e gjithe bota, perfshire dhe Shqiperia, eventi ka si synim kryesor prezantimin e produktit me te mire turistik italian ne tregun nderkombetar si dhe njohjen e ofertave apo kerkesave nga tregjet  e huaja per vizitoret ne stendat e panairit. Ky eshte edicioni i 55 i eventit me moton #thinkfuture ndersa do te vijoje deri diten e neserme.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist