“Palms Casino Resort” drejt nje rinovimi 620 milione $!

Written by on 01/11/2018

Hoteli “Palms Casino Resort”, nje nga me ikoniket e Las Vegasit, shpenzoi 620 milione dollare per rinovimin me te fundit, me i shtrenjti ne historine e qytetit. Suitat mbi 800 metra katrore ne hotel do te ofrojne pishina infinit, sauna, dhoma masazhi, palester dhe pamje fantastike nga Las Vegasi. Bari i hotelit do te kete ne total 3 milione $ skoc cilesor. Pjesa e brendshme e brendshme e barit te tarraces do te kete vepra te shtrenjta arti deri ne 150 mije $ secila. Hoteli pas rinovimit do te funksionoje edhe si muze pasi do te kete vepra arti te cilat edhe mund te shiten per koleksionistet. Panelet e drurit dhe mermeri do te mbizoterojne ne ambientet e dhomave dhe kazinove ne hotel. Cmimet mesatarisht jane 199 $ nata por ne suitat dupleks ndryshon gjithcka. Atje cmimi per nje nate varion nga 40 mije$ nata.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist