Victoria Beckham, femra me me stil ne bote!

Written by on 01/11/2018

Victoria Beckham eshte zyrtarisht femra me fashioniste. Ka shume femra me stil ne bote, por stilistja e famshme provon vit pas viti se eshte ikone dhe percjell shume elegance. Victoria do te marre çmimin Ikona e Modes 2018 ne E! People’s Choice Awards live me 11 nentor. Kete vit Victoria Beckam feston 10-vjetorin e markes se saj dhe kjo eshte menyra me e mire per te shenuar kete dekade.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist