Nga maji Greqia mund të mirëpresë turistët e vaksinuar!

Written by on 24/02/2021

Pushuesit britanikë me prova të vaksinimit do të jenë në gjendje të udhëtojnë në Greqi që nga maji, sipas planeve që diskutohen në Athinë. Greqia tashmë ka realizuar një marrëveshje me Izraelin dhe Qipron, që do të thotë se njerëzit e vaksinuar do të kenë mundësi  të udhëtojnë midis vendeve pa pasur nevojë për karantinë.

Greece is making flights there cheaper as it reopens to tourists - Insider

Data më e hershme kur mendohen se do të rinisin pushimet ndërkombëtare është 17 maji./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background