MSC inaguron kroceren e re Seaview me pjesmarrjen e Sophia Loren dhe Michelle Hunziker!

Written by on 30/05/2018

Komapania prestigjoze mesdhetare e lundrimit MSC Cruise pergatitet te debutoje me kroceren e re qe do te shoqeroje turistet ne destinacionet me te bukura te Mesdheut dhe jo vetem. Behet fjale per anijen gjigande MSC Seaview qe do te inagurohet me nje ceremoni madheshtore me 9 qershor ne Genova. Eventin do ta prezantoje nje prej figurave me te shquara te ekranit ne Itali , aktorja por edhe prezantuesja e famshme Michelle Hunziker. Nderkohe shume personalitete te tjera do te jene pjese e eventit midis te cileve edhe legjenda e kinematografise italiane Sophia Loren qe do te prese shiritin e inagurimit per anijen e re dhe do te beje edhe pagezimin e saj. E cilesuar si “Anija qe ndjek Diellin” Seaview do te ofroje per turistet nje eksperience unike ne 20167 dhomat e saj te ndara ne kategori te ndryshme. Kapaciteti i pergjithshem i anijes lejon akomodimin e 5179 personave.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist