Ku shkojne miliarderet per pushime?

Written by on 29/03/2018

Ku shkojne miliarderet per pushime?

Studimi i fundit i Airbnb ka treguar se fundmi se cilat jane destinacionet kryesore te preferuara nga turistet e pasur per pushime. Studimi tregoi se vec resorteve me 5 yje, preference mbeten vilat private ne disa prej destinacioneve me te shtrenjta ne bote. Vendet qe mbiztorojne ne kerkesat e turisteve te pasur kete vit jane liqeni i Comos, Mikonos dhe rajoni i Toskanes.

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist