Ja si te perfitoni pushime te mira dhe te lira!

Written by on 28/03/2018

Ja si te perfitoni pushime te mira dhe te lira!

Nese doni te perjetoni nje destinacion si Evropa gjate muajve te veres apo ne pikun e sezonit mund te jete e veshtire qe te gjeni nje udhetim terheqes sidomos persa i perket çmimit. Megjithate me ane te disa strategjive mund te gjeni fluturime te lira per ne Evrope edhe gjate muajve te veres apo pikut te sezonit. Ekspertet e udhetimeve propozojne te zgjidhni nje kohe te lire per te prenotuar. Kjo do te thote te mos prisni kulmin e sezonit por te rezervoni ne fillim te qershorit ose ne fund te gushtit. Prenotoni te pakten 47 dite me perpara, zgjidhni nje destinacion jo shume te populluar dhe zgjidhni te fluturoni gjate javes e jo ne fundjave.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist