Kievi, qyteti me femrat me te bukura ne bote!

Written by on 14/11/2018

Kievi ne Ukraine eshte qyteti me femrat me te bukura ne bote. Te gjitha vajzat e grate jane te bukura por Daily Mail ka bere nje klasifikim te vendeve qe kane femrat me te bukura ne bote nisur nga tiparet e fytyres dhe trupit. Ne klasifikim bie ne sy fakti qe dominojne qytetet  evropiane. Pas Kievit renditjen e vijojne Stokholmi, New Yorku, Buenos Aires, Sofja, Moska, Amsterdami, Seuli dhe Montreali.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist