Këngëtarja shqiptare vazhdon apelin për mbedhjen e donacioneve për shqiptarët! Ja cila është shuma që ka mbledhur deri tani!

Written by on 14/12/2019

 

Këngëtarja Bebe Rexha vazhdon të bëjë apel për mbledhjen e donacioneve për shqiptarët e prekur nga tërmeti. Deri tani ka mbledhur bashkë me fansat e saj 99 mijë dollarë,ndërsa ka thënë se mbetet dhe pak për të arritur shumën prej 100 mijë dollarësh. Këngëtarja ka bërë publik statusin në rrjetet sociale, ndërsa ka thënë se kërkon nga fansat mbështetje dhe kontribut për të ndihmuar familjet shqiptare. Këngëtarja me origjinë shqiptare,vizitoi dy familje të prekura nga tërmeti dhe u premtoi se do u ndërtonte shtëpitë.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist