J.Lo drejt marteses ? 

Written by on 19/05/2018

Këngëtarja, kërcimtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez njihet për historitë e saj të bujshme të dashurisë.

Marrëdhënia e saj me Ben Affleck do të mbetet një ndër më të paharrueshmet po ashtu edhe martesa 8-vjeçare me Marc Anthony. Edhe pse çifti u ndanë në vitin 2011 ata kanë 2 fëmijë të bukur dhe ende ruajnë relata të mira me njëri-tjetrin.

Teksa J-Lo ka patur edhe lidhje të tjera afatshkurtra me shumë djem, disa më të vegjël se ajo, së fundmi duket se ka gjetur dashurinë e vërtetë tek Alex Rodriguez.

Miqtë e tyre kanë rrëfyer se Alex do t’i propozojë yllit 48-vjeçar brenda vitit, përgatitjet për këtë hap janë gati ndërkohë që pritet që dasma e tyre do të mbahet brenda 2018-ës.

 


 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist