Nje “Rita “ elektrizuese ne skene !

Written by on 19/05/2018

Rita Ora vetëm para pak ditësh i kërkoi falje fansave të saj dhe antarëve të komunitetit LGBT nëse kishte lënduar ndokënd me këngën e saj të fundit “Girls”,por mesa duket mbrëmë i vuri të gjitha sfidat dhe shqetësimet e kohëve të fundit pas krahëve dhe dha një performancë eletrizuese në Akademinë 02 Brixton në Londër.

Princesha e muzikës popit hoqi dorë mendimi se në skenë duhet të shfaqesh me veshje elegante dhe ekstravagnate. Ndryshe nga çfarë ne prisnim, ajo u shfaq me një kostum sportiv i markës FENDI ku duhet të theksojmë se dukej bukur dhe shkëlqente edhe me atë veshje.

Gjithashtu duhe ttë shtojmë se është hera e parë që Ritën e shohim kaq të mbuluar në koncerte.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist