Gazetari i “The Guardian”, vlerëson Tiranën!

Written by on 08/06/2019

Korrespondenti i gazetës britanike”The Guardian”, ka vizituar Tiranën dhe përmes postimeve në “Twitter” ka ndarë me miqtë e tij momente dhe përjetime në kryeqytet. “Tirana është vend interesant. Disa tregime nga Shqipëria do të vijnë së shpejti “, ka shkruar gazetari. Nga ana tjetër , reagimet e miqve të tij kanë qenë gjithashtu positive për kryeqendrën e vendit tonë. Mes fotove të publikuara gazetari ka bërë edhe një postim për kryebashkiakun  Erjon Veliaj.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist