Frankfurti pret IMEX 2018!

Written by on 16/05/2018

Po zhvillohet ne Frankfurt nje prej organizimeve me te rendesishme te industrise se takimeve dhe eventeve , panairi i turizmit IMEX 2018.

Ky event tradicional per Frankfurtin mbahet ne qendren e ekspozitave te qytetit me pjesmarrjen e me shume se 3500 ekspozitoreve nga 150 vende te cilet paraqesin produktin e tyre perpara vizitoreve.

Gjate panairit i cili vijon deri me 17 maj ka mbi 250 aktivitete te planifikuara qe i dedikohet turizmit te eventeve dhe incentivave.

 


 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist