Formacioni ideal i ketij boterori

Written by on 13/06/2018

 “France Football” ka publikuar dy dite perpara nisjes se Boterorit formacionin ideal te ketij kompeticioni.Revista qe jep Topin e Arte ka zgjedhur per njembedhjeteshen me te mire nje portier, 4 mbrojtes, 4 mesfushore dhe 2 sulmues.Bie ne sy fakti qe nga 11 futbolliste, 8 luajne ne kampionatin spanjoll me Realin, Barcelonen apo Atleticon. Formacioni do te perbehej nga Jan Oblak, Dani Carvajal, Sergio Ramos, Gerard Pique, Marcelo, Casemiro, David Silva, Paul Pogba, Antoine Griezmann, Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist