iPhone X Plus do te prezantohet kete vjeshte!

Written by on 13/06/2018

 

Brenda vjeshtes se vitit 2018, Apple mendohet se do te hedhe ne treg gjeneraten e dyte te iPhone X, te perbere nga te pakten tre modele. Nder to, eshte iPhone X Plus 2018 dhe nje iPhone me ekonomik, 6,1 inç me ekran LCD.Nga keto tre pajisje te kompanise me seli ne Cupertino, modeli per te cilin po flitet me shume eshte iPhone X Plus. Konfirmohet qe modeli “top games” i shtepise se Apple do te kete tre kamera ne pjesen e pasme. Tre kamerat do te sherbejne per te nxjerre ne pah detajet ne 3D dhe per nje zmadhim me te fuqishem. iPhone X Plus do te kete ekran 6,5 inç ose me te madh.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist