Forbes shpall çmimet e yjeve për 2021, kush qendron në vendin e parë?

Written by on 17/02/2021

Udhëzuesi i udhëtimit Forbes zbuloi Çmimet për  2021, duke përfshirë një numër vlerësimesh speciale për punonjësit dhe markat në industrinë e mikpritjes. Lista e 63-të vjetore përmban hotelet më të mira me 4 dhe 5 yje, llixhat më të mira dhe punonjësit më të nderuar të vitit.

Image result for 5 five star hotel

Në Shtetet e Bashkuara, shtetet me numrin më të madh të hoteleve me pesë yje përfshijnë: Californian, New York-un, Floridan, Nevadan, Massachusetts dhe dhe Hawaiin. Nga ana tjetër qytetet amerikane me më shumë hotele me pesë yje përfshijnë New York-un, Beverly Hills, Las Vegas dhe Miamin./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist