Eja per nje perqafim!

Written by on 21/03/2019

Sot ne diten nderkombetare te sindromes down eshte ndermarre nje nisme shume domethenese nga themeluesja e Fondacionit Down Sindrome Albania. Eja per nje perqafim, eshte aktiviteti qe do te zhvillohet sot ne oren 17.00 ne sheshin Skenderbej nga femijet me te dashur ne bote dhe ka si qellim nje rehabilitim shpirtetor te shqiptareve ne lidhje me Sindromen Down, apo sic njihet ndryshe trisomi në kromozomin 21.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist