E befasishme, Hawai mbulohet nga reshjet e debores!

Written by on 13/02/2019

Reshjet e debores dhe i ftohti ekstrem po shkaktojne probleme ne shume shtete amerikane, por nje vend qe nuk pritej te mbulohej nga debora eshte Hawai. Por kjo eshte ajo qe ka ndodhur ne Hawai dhe ekspertet thone se eshte hera e pare qe bie debore atje dhe ne lartesine me te ulet te regjistruar ndonjehere ne vend. Debora ra ne zonen Polipoli Spring, e cila ndodhet 6200 meter mbi nivelin e detit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist