CEO-t me te fuqishem te ketij viti!

Written by on 22/12/2018

CEO-t me te fuqishem te ketij viti!

Faqja web Comparably ka bere klasifikimin e CEO-ve me suksesin me te madh ne bote. Pjesa me e madhe e tyre punon per nje kompani teknologjike. Vendin e pare e mban Satya Nadella, Microsoft. Lista vijon me Sundar Pichai, Google; Brad Smith, Intuit; Brian Halligan, HubSpot; Jeff Bezos, Amazon; John Legere, T-Mobile; Tim Cook, Apple; Elon Musk, SpaceX/Tesla dhe Ryan Smith, Qualtrics.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist