Carla Bruni &Bella Hadid ?Nje  ngjashmeri e frikshme ! 

Written by on 15/05/2018

Bella Hadid është një ndër emrat më të lakuar dhe më të paguar në fushën e modës.

Por ndërkohë që së fundmi po përflitet për një rikthim me ish të dashurin, The Weeknd, diçka tjetër po tërheq vëmendjen. Ajo ka gjetur sozinë e saj dhe është një personazh që ju të gjithë e njihni.

Ish-Zonja e Parë e Francës, Carla Bruni-n dhe Bella Hadid janë takuar së bashku gjatë festivalit të Kanës dhe kuptuan që ngjasojnë aq shumë me njëra-tjetrën. Carla Bruni ka publikuar një foto me Bellan në Instagramin e saj, dhe e habitur nga ngjashmëria e madhe, shkruan krah fotos:

“A është kjo vajza ime sekrete?” Kujtojmë që edhe Bruni dikur ka qenë modele.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist