Rita Ora kerkon falje per deklaraten shokuese ne lidhje me biseksualitetin .

Written by on 15/05/2018

Përshëndetje të gjithëve, Girls’ është shkruar për të treguar të vërtetën time dhe është një përvojë e vërtetë dhe e sinqertë e jetës sime.

Unë kam pasur marrëdhënie romantike me gratë dhe burrat dhe perspektiva e këngës është udhëtimi im personal” ka shkruar ndër të tjera Rita.

Po ashtu, ajo kërkoi falje duke thënë “Më vjen keq që mënyra si jam shprehur e ka lënduar ndokënd.

Nuk do ta bëja kurrë me qëllim ndaj askujt.

Shpresoj që përmes artit tim, do t’i fuqizojë fansat e mi të ndjehen krenarë për veten e tyre.Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist