Bebe Rexha sapo deklaroi nje te vertete te fshehur .

Written by on 10/05/2018

Bebe Rexha është një prej femrave më tërheqëse në skenën e muzikës botërore. Bukuroshja nga Dibra kurrë nuk e ka mohuar prejardhjen e saj, dhe sot ka korrur shumë sukses.

Por ajo ka shokuar sot ndjekësit e saj me një deklaratë në Twitter.

Bebe Rexha ka rrëfyer për fansat se i njëjti producent që kishte ngacmuar seksualisht Kristina Buch dhe Peyton Ackley ,me sa duket se te njejtin veprim paska bere dhe me Beben .

E lumtur që këto femra folën. Është e frikshme që të flasin për këto punë. Janë të forta. Ai e provoi me mua kur isha në fillimet e mia, por unë dola nga studio. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist