Justin Biber: Mos u genjeni nga Instagrami !

Written by on 10/05/2018

Mesa duket gjërat nuk janë kështu siç ne i shohim në rrjetet sociale. Udhëtimet luksoze, markat e shtrenjta, pushimet e tej zgjatura dhe lumturia pafund duket se nuk janë aspak reale. Dhe këtë e ka pranuar vetë këngëtari i njohur, Justin Bieber.

Në një postim në “Instagram”, ky i fundit ka shkruar: “Hej njerëz, ajo jeta luksoze dhe shumë e bukur që shihni të paraqesin personazhet e famshëm në “Instagram” nuk është e vërtetë. Mos u gënjeni duke menduar se ata kanë jetë më të mirë se sa e keni juve…”.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist