Arsyet perse duhet te konsumojme uje sapo nisim diten!

Written by on 09/06/2018

Uji eshte thelbesor per jeten dhe perfitimet e tij shendetesore jane te pamohueshme. Ja 10 arsye pse duhet te pime uje qe ne mengjes, sapo te zgjohemi: Eliminojme toksinat e demshme;  uji jep nje nxitje me te mire trupit duke e ndihmuar ate te shpetoj nga te gjitha mbeturinat qe nuk jane te nevojshme; minimizon efektet e demshme te substancave si alkooli, duhani, ndotja dhe ushqimi i keq; mbron dhe hidraton organet tuaja jetike; ndihmon ne humbjen e peshes; ruan elasticitetin dhe qendrueshmerine e lekures; ndihmone ne problemet me gastritin dhe tretjen!

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist