Apple gati per shitje iPhone XR ne 50 vende!

Written by on 27/10/2018

Kompania Apple do te kete ne raftet e 50 vendeve telefonin iPhone XR, versionin me ngjyre dhe me pak te shtrenjte nga nje iPhone X normal. Telefoni do te arrije pas nje muaj distance nga ”vellezerit” me te medhenj si iPhone Xs dhe Xs Max, me te cilat iPhone XR ndan shume karakteristika. IPhone XR hyri ne shitje para 19 tetorit dhe do te kete tre versione te memories, nga 64, 128 dhe 256 gigabajt dhe me nje çmim qe varion nga 890-1 060 euro. Modeli do te jete ne ngjyre te verdhe ar, blu, koral te zeze dhe te kuqe.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist