Altin Mici: Me cfarë mund të kombinohet një xhaketë e bardhëbardhë

Written by on 08/05/2018

 

Politikanë, prezantues, këngëtarë, aktorë, avokatë duan kostumet e qepura nga Altini.

Politikanët e rinj janë më të hapur drejt stileve dhe prerjeve më rinore. Ndërsa artistet dhe personazhet e botes se televizionit jane ata qe guxojne me shume ne ngjyra dhe modele! Nje risi e ketij sezoni është kombinimi i xhaketes se bardhe me pantallona vishnje dhe detaje te tjera te kesaj ngjyre.

 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist