Altin Mici: Ngjyra e preferuar e dhendureve per kostumin e dasmes eshte

Written by on 08/05/2018

I ftuar sot ne programin Travel Club stilisti Altin Mici foli edhe per tendencat momentale duke qene se sapo eshte prezantuar dhe koleksioni i ri i kostumeve. Sipas tij edhe këtë vit dominon bluja, por pak a shumë është një ngjyrë e cila preferohet çdo vit, megjithëse këtë vit është më e shtrirë, ka tonalitete të ndryshme. Kuptohet edhe materialet me dizenjo kanë qenë në tendencë këtë vit, kryesisht në veshjet ceremoniale.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist