5 ide per ta bere me intime shtepine per Shen Valentin

Written by on 28/01/2019

5 ide per ta bere me intime shtepine per Shen Valentin

Festa e te dashuruarve eshte afer dhe eshte koha te mendoni si do te dekoronni shtepine tuaj per
te krijuar nje atmosphere romantike. Shume preferojne ta kalojne naten e Shen valentinit ne
restorante, locale, etj. Por ato romantiket qe nuk heqin dore nga festimi ne shtepi, mund te
krijojne vete nje atmosfere te bukur, romantike.
1. Varg me lule. Kjo eshte nje ide e bukur dhe e thjeshte per ta realizuar, per kete ju
nevojiten spango dhe trendafila. Ato jane perfeke per t’i vendosur ne dhomen e gjumit
apo ne nje pozicion mbi tavolinen ku do te darkoni.


2. Nje peme me zemra. Pema me zemra mund te behet nje dekor tavoline per diten e Shen
Valentinit. Do tu mjaftoje te varni zemra te bera nga ju vete ne dege te thara brenda nje
vazoje, eshte mire qe zemrat ti beni me permasa te ndryshme.


3. Zemra te kuqe. Zemra eshte symbol I kesaj feste. Keshtu nese jeni ne kerkim te ideve per
dekorim shtepie me nje pamje romantike, realizoni zemra te kuqe dhe varini ne vende te
ndryshme te shtepise.


4. Qirinj ne banjo. Nese do te kaloni Shen valentinin ne shtepi, transformoni banjon tuaj ne
nje spa romantike. Per kete nuk duhet te mungojne qirinjte dhe esencat aromantizuese per
te krijuar atmosferen e duhur.


5. Kurore dekoruese. Per te pritur partnerin tuaj ne menyren e duhur, varni tek dera e hyrjes
nje kurore dekoruese qe te mbetet I surprizuar dhe mbremja te filloje me humorin e
duhur.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist