30 mije dollare per nje emer te vecante per femijet tuaj!

Written by on 14/05/2018

Nje ekip prej 12 ekspertesh zvicerane per zgjedhjen e emrave, ne kompanine «Erfolgswelle», jane te angazhuar ne krijimin e nje emri origjinal per femijet. Sot duket se jane duke u praktikuar emra te veçante te femijeve.  Por, ne rastete kur prinderit kane veshtiresi ne gjetjen e nje emri sa me te vecante per femijet e tyre dhe nuk u pelqen asgje qe degjojne atehere ata kontaktojne ekspertet e kompanise, te cilet mund t’i ndihmojne ata me zgjedhjen, duke u ofruar atyre nje emer te veçante per foshnjen e tyre, qe kushton nga 21,000 deri 30,000 dollare. Ata marrin parasysh karakteristikat kulturore dhe kombesine e prinderve dhe duhet te jene te sigurt se emri nuk ka kuptim te dyfishte ose nje konotacion negativ ne 12 gjuhet me popullore ne bote.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist