vlore

Kete sezon 150 mije polake pushojne ne Shqiperi! Rreth 150 mije turiste nga Polonia, pritet te pushojne gjate ketij sezoni veror ne bregdetin e Shqiperise, kryesisht ne Jug, nje shifer kjo pothuajse 3 here me e madhe krahasuar me ate te vitit te kaluar. Kjo u deklarua nga Presidenti i Zyres Supreme te Auditimit te [...]
Te rinjte franceze me Peugeot vizitojne Vloren 800 te rinj franceze ndodhen ne Vlore per ta prezantuar ate si nje destinacion te mirefillte ne rrjetin e qyteteve turistike europiane, ne kuader te turneut sportiv, kulturor dhe solidariteti Europ’Raid. Te mahnitur nga bukuria e qytetit bregdetar, qe ofron plazhe, monumente te shumta kulturore dhe peizazhe fantastike, [...]

Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background