Chris Brown fton ‘pa të keq’, në koncert edhe … Rihannna-n!

Chris Brown fton ‘pa të keq’, në koncert edhe … Rihannna-n!

Like
43
0
Monday, 12 February 2018
Pm Drive

Ka mjaftuar vetëm një postim në “Twitter” dhe e gjitha bota po flet për Chhris Brown. Reperi i njohur së fundmi ka ftuar kolegët e tij në një turne ku të jenë të gjithe së bashku.
Por një prej personazheve me në emër në këtë listë ishte: RIHANNA!

Po, po Chris Brown po harron çdo gjë nga e kaluara dhe ka ftuar yllin botëror në një concert dhe jo vetëm ate por edhe Beyonce e Bruno Mars. Kaq ka dashur dhe shumë fansa e kanë ‘sulmuar’ duke i thënë se nuk është në nivelin tyre, ishin fansat e Ririt ata që e ‘masakruan’ me këto komente, ndërsa shumë të tjerë janë shprehur se do të ishte super.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *