Vlora nder destinacionet me te mira low cost per italianet!

Written by on 22/04/2018

Vlora nder destinacionet me te mira low cost per italianet!

Vlora renditet nder 10 vendet me plazhet low cost me te mira ne Europe nga mediat italiane. Kete here eshte ViaggineWs.com qe e ka renditur Shqiperine dhe Vloren ne vecanti si destinacion teper te bukur me kosto te uleta per pushime. Sipas webit italian ne kete destinacion turistet gjejne  relaks, argetim dhe sport me kosto te perballueshme. Listen e kryeson plazhi i Varnes ne Bullgari. Pas Vlores, klasifikimi vazhdon me Vama Veche Rumanine, Porec ne Kroaci, Portorose Slloveni, Korfuzi ne Greqi, Budva ne Mal te Zi, Ayia Napa ne Qipro, Algarve Portugali dhe Alicante ne Spanje.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist