Turizmi lulezon ne Meksike!

Written by on 22/04/2018

Turizmi lulezon ne Meksike!

 

Turizmi po lulezon ne Meksike kete vit. Ne gadishullin Yucatan dhe ne detin e Karaibeve numri i rezervimeve vijon te rritet ashtu si dhe numri i resorteve te reja. Aktualisht ne Meksike 70 hotele te reja luksoze jane ne ndertim e siper. Te dhenat i sjell TopHotelProject. Nje tjeter destinacion me popullaritet te madh kete vit mbetet Cancuni i cili po sheh 5% me shume rezervime sesa e njejta periudhe e vitit te kaluar.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist