Vas Tour, pushime ne Antalia nga 249 euro all inclusive

Written by on 22/05/2018

Vas Tour jep nje mundesi te shkelqyer per pushimet e veres ne Antalia. Per charterin e dates 25 dhe 29 maj pushuesit kane mundesine te perfitojne pushimet e tyre duke nisur nga 249 euro me gjithcka te perfshire( fluturim +akomodim). Prej mese dy muajsh operatori turistik ka sjelle ofertat me te mira per hotelet me 5 yje ne zonat me te bukura te Antalias. Per degjuesit e Radio Travel keto oferta ekskluzive prezantohen cdo dite ne emisionin Travel Club (nga ora 10.00 deri ne oren 12.00). Nderkohe per te gjitha rezervimet qe doni te beni per pushime ne Turqi por edhe ne destinacionet me te mira te kesaj vere klikoni ne vas.al.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist