Turizmi hapësinor, në dispozicion për miliarderët!

Written by on 12/07/2021

Udhëtimet në hapësirë, dikur të rezervuara për superfuqitë rivale, tani janë në dispozicion për këdo që mund ta përballojë atë. Miliarderët Richard Branson dhe Jeff Bezos kanë vendosur të fluturojnë në anijen e tyre kozmike gjatë muajit korrik.

 

Branson është i njohur për reputacionin e tij të guximshëm dhe është i vendosur të promovojë astro-turizmin./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist