Tui Travel: Mesdheu mbetet preference kryesore e kesaj vere, Spanja me e rezervuara

Written by on 22/06/2018

Tui Travel: Mesdheu mbetet preference kryesore e kesaj vere, Spanja me e rezervuara

 

Teksa sezoni veror po afron ne zemer te tij destinacionet mesdhetare vijojne te jene ato me te preferuara per te kaluar ditet e nxehta te kesaj vere. Sipas operatorit me te madh per rezervimet turistike Tui Travel Spanja ze vendin e pare te rezervimeve per kete vere. Operatori ka listuar nje sere vendesh mesdhetare te cilat jane cilesuar si me te mirat per te kaluar pushimet ne plazhe fantastike dhe me cmime te perballueshme. Pas Spanjes vijon Greqia, Turqia, Kroacia, Italia, Qipro, Egjipti dhe Malta.

Grand Lido Negril – pool and beach

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist