Trendet e turizmit per sezonin dimeror!

Written by on 28/12/2018


Turizmit i fundjaves do te mbetet edhe gjate ketij sezoni dimeror, nje nder me te preferuarit per turistet. Qytete te ndryshme europiane ofrojne mundesi shume te mira per ti vizituar gjate nje fundjave duke u renditur edhe si me ekonomiket. Flybe ka sugjeruar disa prej qyteteve kulturore te cilat do te kene cmimet me te mira te hoteleve gjate sezonit dimeror. Ato jane Budapesti, Praga, Sofia, Zagrebi dhe Varshava.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist