TravelNews.it: 5 destinacionet me te mira shqiptare!

Written by on 23/08/2018

 

Travel News.it i ka kushtuar nje artikull promovues Shqiperise duke listuar 5 destinacionet me interesante shqiptare sipas gazetareve italiane. Sipas webit te njohur turistik Shqiperia eshte afer, lire dhe plot me thesare per t’u vizituar.Pikat me terheqese te vendit tone per italianet propozohen Tirana, riviera e jugut, Gjirokastra, berate dhe Shkodra.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist