“Thebalkanista” : Shqiperia nje eksperience e paharrueshme pushimesh!

Written by on 27/10/2018

Thebalkanista.com ka bere se fundmi nje artikull promovues per Shqiperine turistike duke pershkruar eksperiencen qe blogeri i famshem i udhetimeve ka pasur ne vendin tone e njekohesisht duke ia sugjeruar Shqiperine edhe turisteve te tjere. Vec Tiranes disa nga atraksionet me interesante shqiptare qe permenden ne artikull jane Thethi, Liqeni i Ohrit, Kalane e Rozafes, Himaren, Dhermiun dhe Butrinti.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist