“The Sun” liston Shqiperine si nje destianacion ideal per pushimet e ketij viti

Written by on 11/07/2018

“The Sun” liston Shqiperine si nje destianacion ideal per pushimet e ketij viti

Tabloidi britanik “The Sun” liston Shqiperine si nje destinacion ideal per te zevendesuar vendet e pushimeve me tradicionale. Gazeta ka dhene pese alternativa destinacionesh, po aq te mira sa ato origjinale dhe me lira, çka do t’i bente britaniket te kursenin dhe te argetoheshin me teper.Ne vend te pare, “The Sun” propozon te nderrojne Korfuzin me Dhermiun dhe çmimi eshte arsyeja kryesore. Nder destinacionet e tjera qe “The Sun” propozon te zevendesohen jane: Liqeni Bled ne Slloveni ne vend te Liqenit Como ne Itali, ishulli grek Naxos ne vend te Santorinit, Trieste ne vend te Venecias dhe qyteti i lashte bullgar Plovdiv ne vend te qytetit te lashte ne Athine.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist