Surprizon linja ajrore: Ka gati 2000 destinacionet për këtë verë!

Written by on 10/03/2021

Ryanair pret 1.809 itinerare këtë verë në 221 aeroporte dhe 37 vende. Lista e saj në 10 vendet e para do të shohë ndryshime të mëdha, me Italinë tani më të rëndësishme se kurrë. Spanja, Italia dhe Britania e Madhe janë vendet më të mëdha të Ryanair, që përbëjnë më shumë se ¾ e fluturimeve.

Ryanair expects 'minimal' flights in May and June - Aviation Business News

Në bazë të kapacitetit, top 10 aeroportet e tij do të jenë: Stansted, Dublin, Milan Bergamo, Palma, Barcelona, Bruksel Charleroi, Malaga, Mançester, Alicante dhe Vjenë./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist