Suksesi ne turizmin turk shenohet qe prej 3 muajve te pare!

Written by on 27/03/2018

Suksesi ne turizmin turk shenohet qe prej 3 muajve te pare!

Turqia shpreson per me shume turiste kete vit. Nje interes pozitiv ne tremujorin e pare te ketij viti ka dhene sinjale se 2018 do te sjelle rekorde te reja per turizmin ne Turqi. Investimet kryesore kete vit jane fokusuar tek turizmi kulturor ne sitet kulturore dhe resortet bregdetare ne Egje dhe Mesdhe. Pritet qe 2018 te sjelle per Turqine me shume se 35 milione turiste te huaj.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist