Stydy.it: Bullgaria, destinacioni me i lire i kesaj vere!

Written by on 28/04/2018

Stydy.it: Bullgaria, destinacioni me i lire i kesaj vere!

Websiti turistik  Study.it e ka renditur Bullgarine ne vendin e pare te destinacioneve europiane me te lira per te pushuar ne vere. Resortet prane Detit te Zi ne Bullgari jane vleresuar per sherbimin dhe cmimet e arsyeshme nga ky site. Te tjera destinacione qe keshillohen ne kete aspekt per kete vere jane Turqia, Spanja dhe Sllovenia.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist